iPhone тепер можна розблокувати в масці, але потрібні Apple Watch

  120

  Apple розв’язала проблему з використанням Face ID для розблокування смартфона в умовах пандемії.

  У першій бета-версії мобільної платформи iOS 14.5 з’явилася функція, яка полегшить життя багатьом користувачам iPhone. Компанія Apple, нарешті, розв’язала проблему з використанням Face ID для розблокування смартфона в умовах пандемії, коли від користувачів вимагають постійного носіння маски.

  Перші кроки в цьому напрямку Apple почала робити ще в минулому році — у версії 13.5 з’явився спрощений доступ до поля введення код-паролю на пристроях з Face ID, коли користувач в масці.

  В iOS 14.5 проблема вирішена так, що пароль вводити не потрібно. Нововведення вимагає підключення до iPhone розумних годинників Apple Watch. В налаштуваннях в розділі «Face ID і код-пароль» з’явився пункт «Розблокувати за допомогою Apple Watch».

  Щоб смартфон розблокували з використанням Apple Watch, годинники повинні знаходитися на зап’ясті користувача (потрібно активувати «Розпізнавання зап’ястя») в розблокованому вигляді.

  Є і підводні камені — будь-яка людина в масці може розблокувати ваш iPhone, якщо ви перебуваєте поблизу і годинник на руці у вас розблоковано. На щастя, годинники сповіщають про розблокування iPhone вібрацією і відразу видають велику кнопку «Заблокувати iPhone».


  • не пропусти

  • магазин