Приставка Xiaomi Mi TV Stick з’явилася на офіційному сайті Xiaomi разом з ціною

  1611

  За 40 євро покупцям запропонують версію з 1 ГБ оперативної і 8 ГБ флеш-пам’яті.

  Останнім часом було досить багато новин про телевізійну приставку Xiaomi Mi TV Stick, яка поки так і не була офіційно анонсована. Вона вже продається в таких магазинах, як AliExpress, Gearbest і GizTop. Крім того, Xiaomi Mi TV Stick з’явилася в базах даних Євразійської економічної комісії, а також в Google Play Console, в Geekbench і на сайті Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC).

  Тепер же пристрій нарешті з’явився на офіційному сайті португальського підрозділу Xiaomi, де надана конкретна ціна. За 40 євро покупцям запропонують версію з 1 ГБ оперативної і 8 ГБ флеш-пам’яті, яка підтримує виведення зображення роздільною здатністю 1080р. Дата початку продажів не повідомляється, проте на сайті AliExpress йдеться, що постачання почнуться 20 липня.

  Приставка Xiaomi Mi TV Stick оснащена роз’ємами HDMI і USB-C, перший використовується для підключення безпосередньо до телевізора або проектора, а другий — для живлення. На пульті є окремі кнопки для запуску Google Assistant, Netflix і Amazon Video.

  Молодша версія з підтримкою роздільної здатності 1080р побудована на базі однокристальної системи Amlogic S805Y, старша 4K-отримала SoC Amlogic S905Y2, 2 ГБ оперативної пам’яті DDR4, 8 ГБ флеш-пам’яті.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин