Більше подробиць про Redmi Note 9 Pro

  855

  Сьогодні в Індії відбулася прем’єра Realme 6 і Realme 6 Pro. Серед двох новинок саме «прошка» виглядає цікавіше і має всі шанси стати хітом продажів. Наступний хід за Xiaomi в особі її суббренда Redmi. На 12 березня призначена прем’єра серії Redmi Note 9, де найбільший інтерес представляє Pro-версія.

  Після прогону Redmi Note 9 Pro в бенчмарку Geekbench стало зрозуміло, що він отримає чип від Qualcomm і дуже схоже, що мова йде про Snapdragon 720G. За даними інсайдера Ішана Агарвала, в Індії цей смартфон буде доступний у версіях з 4/64 Гб і 6/128 Гб пам’яті. А ще він вказує на три кольорових варіанти: чорний, білий і синій. Не виключено, що останні два будуть виконані у вигляді градієнта.

  Відомо, що Redmi Note 9 і Redmi Note 9 Pro удостояться дисплеїв з круглим отвором під фронтальний модуль. На задній панелі запропонують четиримодульну камеру в формі квадрата. Передбачається, що в якості головного датчика Pro-версія отримає сенсор на 64 Мп, а базовий варіант буде задовольнятися модулем на 48-мегапікселів.

  Від смартфонів можна чекати від 4 до 8 Гб оперативної пам’яті, 64/128 Гб постійної, акумулятори ємністю не менше 4000 мАг і підтримку швидкої зарядки потужністю від 18 до 22,5 Вт.

  Джерело: gizmochina.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин