iPhone SE 2 і новий iPad Pro можуть вийти вже 3 квітня

  61

  Весняна конференція Apple повинна пройти 31 березня.

  Джерела з ланцюжка постачань стверджують, що компанія Apple не відмовиться від проведення своєї традиційної весняної конференції, на якій будуть показані її нові апаратні рішення.

  Раніше Apple опублікувала заяву, в якій йшлося, що через спалах коронавірусу в Китаї очікується скорочення міжнародних постачань iPhone, а також погіршення фінансових показників в березні. Втім аналітики вважають, що відновлення відбудеться вже у квітні цього року, коли ситуація з коронавірусом буде більш-менш врегульована.

  Обізнані інформатори повідомляють, що на весняній прес-конференції буде показаний не тільки iPhone SE 2 або iPhone 9. Крім того, очікується демонстрація нового планшета iPad Pro і 13-дюймового ноутбука MacBook Pro.

  Давно говорять, що в першій половині цього року вийде істотно оновлений iPad Pro з основною камерою, яка буде включати три датчики зображення, як у нових смартфонів iPhone.

  За новими даними, весняна прес-конференція Apple може відбутися 31 березня, а в продаж новинки надійдуть вже 3 квітня 2020.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин