WhatsApp назавжди припиняє існування

  164

  У месенджера WhatsApp є більш ніж 10-річна історія. За цей термін він встиг стати найпопулярнішим в світі сервісом для спілкування, яким тепер користується більш ніж 1,4 млрд чоловік по всьому світу, причому на постійній основі. Ще кілька років тому цей сервіс купила американська корпорація Facebook, яка тепер ним повністю керує і вирішує його долю. На превеликий жаль, на даному програмному забезпеченні, по суті, вирішили поставити хрест.

  Як стало відомо від засновника Facebook Марка Цукерберга, вже зовсім скоро WhatsApp перестане бути незалежним сервісом для спілкування. Зараз у розпалі створення нової платформи, яка зробить так, що він стане частиною найпопулярнішої в світі соціальної мережі, а також, крім того, фотосервісу Instagram. За рахунок цього користувачі всіх трьох сервісів зможуть спілкуватися один з одним без будь-яких обмежень і заборон, а це абсолютно точно не сподобається дуже багатьом.

  Спочатку, коли Марк Цукерберг купував WhatsApp, він обіцяв, що сервіс продовжить залишатися незалежним від соціальної мережі Facebook, однак на початку 2019 року відомий бізнесмен змінив своє рішення, по суті, тим самим поставивши на найпопулярнішому в світі сервісі для спілкування хрест. Завершити роботи по його об’єднанню з іншими сервісами компанії планується до кінця 2019 року, тоді як нові функціональні можливості з’являться у всіх користувачів на початку 2020 року, стверджує офіційне джерело.

  Піти на такий крок керівник Facebook вирішив не просто так, а заради того, щоб ставати якомога багатшим. Справа в тому, що зараз у WhatsApp практично зовсім немає реклами, а ось після інтеграції з іншими сервісами її стане так багато, як ніколи раніше. Як відомо, найбільш відома в світі соцмережа повністю напхана самою різною рекламою, яка дозволяє соціальній мережі заробляти величезні суми грошей. Щоб максимально монетизувати месенджер з аудиторією в більш ніж 1,4 млрд людина в нього було вирішено додати підтримку не тільки Facebook, але ще і Instagram.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин