Бездротова зарядка MagSafe від Apple успішно запрацювала і на Android-пристроях

  47

  Схоже, Apple створили універсальну док-станцію для всіх смартфонів з підтримкою бездротової зарядки.

  У цьому році нові iPhone виявилися настільки нецікавими, що самою їх захопливою фішкою стало впровадження під корпус магнітного кільця, до якого тепер можна прикріпити деякі аксесуари. До них відносяться спеціальні чохли-гаманці, кріплення, а також пристрій для бездротової зарядки.

  Саме про зарядний пристрої MagSafe кажуть після презентації, можливо, частіше, ніж про самі iPhone, хоча б навіть тому, що в даний час це єдиний спосіб для нових iPhone отримати швидкість 15 Вт через бездротову зарядку. Цікавий факт: крім «яблучної» продукції, новий зарядний пристрій відмінно працює з деякими телефонами, які не належать Apple.

  В принципі, навіть за логікою було зрозуміло, що MagSafe спокійно працював би на будь-якому пристрої, що підтримує бездротову зарядку. Однак тепер ми знаємо це точно. Підтвердив це Макс Вайнбах з XDA. Він протестував Samsung Galaxy Z Fold2, в якому є свій власний набір магнітів, встановлених для того, щоб пристрій залишалося закритим — зарядка йшла впевнено.

  Вайнбах зазначив, що, в цілому, зарядка навіть трималася досить міцно, правда, вона все одно може зірватися, якщо застосувати трохи більше сили.

  Також умільці протестували роботу зарядного пристрою на Google Pixel 5, і, завдяки металевому корпусу «Пікселя», MagSafe також впевнено тримався на заднику пристрою.

  Джерело: Android Police


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин