З’явилися перші подробиці про новий Sony Xperia 1 III

  125

  Sony не збираються зупинятися Xperia 5 II – готується до виходу Sony Xperia 1 III.

  Зовсім недавно Sony представила дуже навіть непоганий флагман Xperia 5 II, захопивши увагу людей, які вже встигли забути про мобільний підрозділ японської компанії. І ось, прямо з печі, компанія готова представити ще одну новинку – Xperia 1 III, про вихід якої буде оголошено на початку наступного року.

  І хоч до виходу смартфона ще як до місяця, в мережі вже є деякі витоки, що розкривають особливості новинки. Останній великий злив стався завдяки надійному японському інсайдеру, тісно пов’язаному з Sony.

  Видання з Японії AndroidNext повідомило, що у них є інформація про смартфон, заснована на даних, наданих довіреним інсайдером. Відповідно до цієї інформації, пристрій запропонує помітний апгрейд в частині камери і дисплея. При цьому немає достовірної інформації про розмір матриці камери і її роздільну здатність.

  Повідомляється, що дисплей Sony Xperia 1 III матиме вищий рівень яскравості, приблизно на 15% більше, ніж його попередник. Також повинна підвищитися частота оновлення зображення. Крім того ходять чутки, що дисплей може отримати роздільну здатність 4К, але нинішній витік це не підтверджує.

  Крім того, видання чекає поліпшення модуля основної камери. Що стосується селфі-камери, то розмір діафрагми збільшиться — нас чекає краща якість зйомки в умовах низької освітленості.

  На даний момент це єдина інформація, наявна у надійного видання, але, як і завжди з витоками, зовсім скоро ми дізнаємося більше.

  Джерело: GSMArena


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин