Twitter дозволить користувачам публікувати довгі тексти

  24

  За повідомленнями мережевих джерел, у соціальній мережі Twitter розпочалося тестування нової функції. Йдеться про інструмент Twitter Notes, що дозволяє публікувати в соцмережі повноцінні тексти, зокрема медіафайли. На даному етапі ця функція доступна обмеженій кількості користувачів платформи.

  Очікується, що після офіційного запуску нової функції зміниться те, як деякі користувачі Twitter взаємодіють один з одним, оскільки у них з’явиться можливість висловитися на теми, що цікавлять, у більшому ніж раніше обсязі. В даний час деяким користувачам Twitter доводиться створювати пронумеровані потоки твітів, щоб пов’язати серію повідомлень разом у єдину розповідь. Це необхідно щоразу, коли висловити свою думку, використовуючи відведену кількість символів, не вдається.

  Twitter Notes може стати альтернативою, використовуючи яку користувачі зможуть викладати свої думки у вигляді статей, публікуючи їх у вигляді окремих постів. Як і звичайні твіти, тексти будуть забезпечуватися власними посиланнями для того, щоб користувачі могли ділитися матеріалами, що сподобалися, один з одним. Про створення нової функції вперше стало відомо на початку цього року.

  Офіційні представники компанії утримуються від коментарів з цього питання, тому важко сказати, коли інструмент Twitter Notes стане доступним широкому колу користувачів. Очевидно, це відбудеться після того, як розробники переконаються у працездатності функції.

  Джерело: techcrunch.com


  • не пропусти

  • магазин