Apple випустила рекомендації, як продовжити життя батареї iPhone і не лише

  52

  Ці поради допоможуть забезпечити максимальну віддачу акумуляторів та тривалий термін служби пристроїв Apple.

  У портативних цифрових пристроїв, таких як ноутбуки та смартфони, є один прикрий недолік – вони не можуть працювати дуже довго, тому користувачі змушені постійно їх заряджати. Згодом акумулятори втрачають ємність, і заряджати гаджети доводиться ще частіше. У зв’язку з цим Apple опублікувала рекомендації, як продовжити термін служби батареї.

  Перше, що радить зробити Apple, – це оновити програмне забезпечення до останньої версії, оскільки найчастіше розробники додають підтримку технологій енергозбереження, які допомагають продовжити автономність. Важливо також тримати пристрій подалі від екстремальних температур. За словами компанії, ідеальний температурний діапазон для роботи гаджета становить від 16 до 22 °C. Особливо важливо тримати пристрій далеко від місць, де температура навколишнього середовища вище 35 ° C, інакше ємність акумулятора може знизитися, і цей процес буде необоротним.

  Коли температура перевищує рекомендоване значення, програмне забезпечення може обмежити заряджання після досягнення 80%. При використанні пристрою в холодних умовах автономність помітно знижується, але це тимчасове явище. Коли температура батареї повернеться до нормального режиму роботи, її продуктивність відновиться. Apple також рекомендує знімати чохли під час заряджання, якщо пристрій сильно нагрівається.

  При тривалому зберіганні гаджета (коли він довгий час не використовується) на стан акумулятора впливають два ключові фактори: температура навколишнього середовища та відсоток заряду. Відповідно, потрібно зарядити його приблизно на 50% і вимкнути, щоб уникнути витрати енергії. Сам гаджет необхідно помістити в прохолодне сухе місце з температурою не вище 32 ° C і не забувати про підзарядку кожні 6 місяців.

  Крім загальних рекомендацій, Apple дає поради окремо для iPhone, Apple Watch та MacBook. Зокрема, потрібно оптимізувати налаштування та за потреби включити режим низького енергоспоживання.


  • не пропусти

  • магазин