Face ID в умовах пандемії коронавірусу: Apple навчила iPhone розпізнавати маску на обличчі користувачів

  164

  Розблокування в такому випадку проводиться за допомогою пароля.

  Компанія Apple випустила нову бета-версію мобільної операційної системи iOS 13.5. Крім усього іншого, в ній робиться спроба розв’язати проблему з розблокуванням iPhone в умовах пандемії коронавірусу.

  Чи треба говорити, що використання системи розпізнавання облич Face ID для розблокування викликає труднощі, коли багато користувачів майже постійно ходять в масках. На цей випадок Apple придумала обхідний маневр, який трохи спростить ситуацію і прискорить розблокування iPhone при одягненій масці.

  Все дуже просто. Система Face ID визначає маску на обличчі користувача і в такому випадку прискорює перехід до розблокування за допомогою пароля. Раніше в такій ситуації користувач витрачав як мінімум кілька секунд, перш ніж система видавала інтерфейс для введення пароля. А зараз перехід здійснюється дуже швидко.

  Функція вже доступна учасникам бета-тестування iOS 13.5. Реліз для простих користувачів очікується тільки восени.

  У зв’язку з пандемією система Face ID піддається особливо інтенсивній критиці, оскільки розблокування смартфона в масці – справа марна. Нещодавно в мережі поновилися чутки про те, що Apple поверне у флагманські iPhone 12 сканер відбитків пальців Touch ID. Він буде вбудований під екран замість розміщення в домашній кнопці.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин