Xiaomi і POCO розлучаються. Відтепер POCO самостійний бренд

  104

  У 2018 році при дворі Xiaomi з’явився суббренд POCO. Місцем його прописки стала Індія, де позиції компанії сильні. Створення «дочки» – нормальна практика. Нікого вже не бентежить, що є Huawei і Honor, які роблять схожі смартфони, але за різними цінами.

  Але рано чи пізно «кровинка» підростає і їй вже не подобається бути в тіні «батька». Така ж ситуація сталася і з POCO. Сьогодні Ману Кумар Джайн, що стоїть біля керма індійського представництва Xiaomi, на своїй сторінці в Twitter опублікував інформацію, що POCO здобула незалежність.

  За його словами, «те, що починалося як суббренд Xiaomi, переросло у власну ідентичність». Прийшов час POCO діяти самостійно. Іншими словами, виходить, що відтепер Xiaomi ніяк не контролюватиме її діяльність.

  Зі свого боку, батьківський бренд на даний момент ніяк не коментує причини відділення суббренда. Схоже, що компанія зайняла ту позицію, що «ми дали стартапу грошей, допомогли з випуском першого продукту і далі ніяк не будемо контролювати його роботу».

  Можливо, вона буде спостерігати за становленням POCO здалеку. Якщо все складеться успішно, то Xiaomi напевно нагадає «чиєї крові» суббренд, а якщо ні — кивне, що «дочка» переоцінила свої сили.

  Подивимося, чи буде пуття в незалежності POCO. Незабаром компанії доведеться скласти свій перший іспит як самостійного бренду і показати той продукт або ті продукти, якими вона почне завойовувати лояльність користувачів. Якщо чутки вірні, то в перспективі може відбутися анонс Poco X2 і Poco F2e.

  Джерело: twitter


  • не пропусти

  • магазин