Цікаві науки в музеї «Експериментаніум»

407

У музеях бував майже кожен. Незалежно від того, що Ви там бачили, напевно запам’яталося суворе попередження «Не чіпати руками експонати». Однак у відношенні сучасного музею цікавої науки «Експериментаніум» це правило просто не працює.

«Експериментаніум» являє собою воістину унікальне місце. Тут зібрані експонати, здатні візуалізувати закони фізичних та інших наук. Наприклад, однією з моделей музею є куля з рідиною, що демонструє появу турбулентності. Ви розкручуєте кулю, в результаті чого виникають вихори.

Звичайно ж, численні фізичні фокуси, які можна спостерігати в музеї «Експериментаніум», більше приваблюють дітей, проте дорослі також часто відвідують це дивовижне місце.

Головною привабливою рисою музею цікавих наук є можливість взаємодіяти з кожним експонатом. Простіше кажучи, Ви можете натискати кнопки, вертіти важелі, тягнути за мотузки і багато чого ще. В результаті того чи іншого впливу демонструється відповідний базовий закон фізики або іншої прикладної науки. Музей «Експериментаніум» багатий моделями, візуалізується багато правил механіки, оптики, електрики, магнетизму і багато іншого.

Розташоване це цікаве місце в місті Москва.

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (1)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (2)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (3)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (4)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (5)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (6)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (7)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (8)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (9)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (10)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (11)

Цікаві науки в музеї «Експеріментаніум» (12)• новини партнерів