“Мовчазне стадо”: боєць АТО жорстко розкритикував адептів “зради” в Україні

    344

    Українці, які не сприяють перемозі над російсько-терористичними військами на Донбасі і тільки займаються критикою, є “мовчазним стадом”.

    Про це в інтерв’ю “Апострофу” на умовах анонімності розповів волонтер, інструктор і снайпер сил АТО.

    “Патріотів у нас у країні не так багато, як хотілося б – але вони практично всі один одного знають. А все решта… Навіть не знаю, як їх назвати правильно… Напевно, мовчазним стадом”, – сказав він.

    “Розумієте, є люди-патріоти, які пішли на війну. Є люди-патріоти, які вирішили не йти воювати з тих чи інших причин, але вони витрачають всі свої сили, всю свою енергію, всі свої можливості на те, щоб допомогти армії і людям, які захищають свою країну. І є дуже велика кількість людей, які в тій чи тій мірі схвалюють, засуджують, нейтральні. Але це – мукала коров’яче стадо”, – додав волонтер.

    Боєць АТО зазначив, що ці люди часто критикують владу і дії ЗСУ на Донбасі.

    “Може бути, я цим когось і образив би, але це так є! Причому розмови можуть бути такими: “Ми нічого не можемо зробити з Росією”, “А може, так було б краще”, “У владі – козли”, “Кого замість Порошенко?”… Варіацій – маса. Але є одне непорушне правило: якщо нічого не робити – ти помреш. Якщо щось робити – теж можна померти, а можна і вижити. У будь-якому випадку перемагає тільки той, хто йде вперед”, – резюмував він.



    • інші новини