На картах Google знайшли «чорну дірку»

  57

  Користувач Reddit виявив “чорну дірку” на картах Google, інші користувачі не змогли пояснити, що це було.

  Як пише Business Insider, користувач знайшов на картах Google “чорну дірку”, яка розташувалася посеред океану.

  Зображення виглядає як чорний трикутник із закругленими кінцями.

  Спочатку користувачі припустили, що на цьому місці знаходиться секретна військова база, яку спеціально «розмили» на картах, щоб не афішувати її місцеперебування.

  Користувачі визнали, що об’єкт не схожий на острів, тому що «для природного утворення немає сенсу бути таким чорним». При цьому багато хто намагався пояснити, чому невідомий об’єкт серед океану може бути таким темним.

  «Можливо це підземний вулкан, якщо це не дірка. Швидше за все, це вулканічна порода», – написав користувач із ніком The_Professor64.

  Інші припустили, що на знімку – зловісний острів із серіалу «Остання в живих» або вхід у «порожню Землю» відповідно до «Гіпотези порожнистої Землі».

  Зрештою, загадку розв’язав редактор Reddit SatisfactionAny20, який оголосив, що на знімку зображено атол Схід. Він розташований на північний схід від Нової Зеландії і належить Республіці Кірібаті, острівній державі в центральній частині Тихого океану, яка включає 33 коралові атоли та острови.

  «Те, що видається чорним, насправді темно-зелене, це дуже густий ліс, що складається з дерев пізонії», – пояснив він.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин