Названі терміни виходу першого складаного iPhone

  49

  Компанія Samsung представила складаний смартфон Galaxy Fold 20 лютого 2019 року.

  За словами популярного аналітика Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), Apple випустить свій перший складаний смартфон в 2023 році. Він також стверджує, що цей пристрій буде оснащено 8-дюймовим гнучким екраном роздільною здатністю QHD+.

  Редактор авторитетного ресурсу Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman) підтвердив, що Apple активно розробляє складаний iPhone. Він додав, що прототип смартфона готовий, але фінальна версія пристрою вийде через 2-3 роки.

  Apple з часом зробить це, але на це піде як мінімум два-три роки. Мені здається, для мене і багатьох інших ідеальним буде iPhone з величезним складним 7- або 8-дюймовим екраном, – Марк Гурман.

  Компанія Samsung представила складаний смартфон Galaxy Fold 20 лютого 2019 року. Очікується, що Samsung випустить новий Galaxy Z Fold 3 11 серпня. Також очікується, що в цьому році інші виробники, такі як Honor, Vivo, Google та інші, випустять свої складні смартфони. Це означає, що складаний iPhone може з’явитися приблизно через 4-5 років після появи перших складних телефонів з Android.

  У вересні цього року компанія Apple повинна представити лінійку смартфонів iPhone 13.  +
  +
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин