Стало відомо, коли Apple випустить iPhone 13

  45

  14 вересня може стати датою прем’єри iPhone 13.

  Apple говорить, що iPhone – кращі. З тим, що вони істотно і реально кращі, фанати Android точно не погодяться. Але будь-який анонс iPhone – це подія, якої чекають. Хоча б просто з цікавості, що на цей раз придумає Apple, щоб її пристрої купували мільйонними тиражами. З цим не посперечаєшся.

  В цьому році компанія повернеться до практики влаштовувати анонс нових iPhone у вересні. Уже інсайдерам і дата відома – 14 вересня. А ось продажі стартують 24 вересня.

  Природно, Apple сподівається, що iPhone 13 стане найбільш продаваною лінійкою пристроїв компанії. Правда, перед цим компанії ще необхідно визначитися з назвою новинок. Цілий ряд аналітиків сходяться на думці, що концерн з Купертіно представить все ж iPhone 12s. Причина для такої назви – забобони і незначні зміни.

  Видання SellCell провело опитування, за результатами якого з’ясувалося, що 2/3 опитаних за те, щоб компанія відмовилася від назви iPhone 13. Серед більш бажаних варіантів вони назвали iPhone (2021), iPhone 12s, iPhone 14 або iPhone 21. Цікаво, що кожен п’ятий навіть готовий відмовитися від покупки новенького iPhone, якщо компанія залишить цифру 13 в назві.

  Що стосується характеристик нового покоління iPhone, то повідомляється, що LiDAR і оптичну стабілізацію зображення зі зрушенням додадуть в усі смартфони, «прошки» отримають 120-Гц дисплеї і ємність акумуляторів у всіх моделей зросте.


  • не пропусти

  • магазин