Honor, Huawei, Oppo, Vivo і Xiaomi об’єдналися для створення єдиного стандарту швидкої зарядки

  32

  У мережі з’явилася інформація про документ, в якому описується «Універсальна специфікація швидкої зарядки для мобільних пристроїв».

  Проблема сучасних технологій швидкої зарядки полягає в тому, що в індустрії не існує єдиного стандарту, а виробники використовують власні запатентовані технології. Тепер же відомі китайські бренди об’єдналися, щоб створити новий загальний стандарт швидкої зарядки.

  У мережі з’явилася інформація про документ, в якому описується «Універсальна специфікація швидкої зарядки для мобільних пристроїв». У ньому говориться, що великі виробники смартфонів, такі як Honor, Huawei, Oppo, Vivo і Xiaomi, а також інші технологічні компанії та зацікавлені сторони, включаючи Rockchip і Китайську академію інформаційних і комунікаційних технологій, об’єдналися для роботи над цим уніфікованим стандартом швидкої зарядки.

  При розробці цих технологій окремо виникає ряд проблем, включаючи високу вартість розробки, оскільки компаніям доводиться виробляти компоненти для індивідуальних клієнтів. Крім того, відсутність сумісності між пристроями знищує довгострокові плани зі скорочення електронних відходів і розвитку поновлюваних джерел енергії.

  Поки що невідомо, коли буде представлений єдиний стандарт швидкої зарядки.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин