Стало відомо, хто зможе безкоштовно встановити Windows 11

  152

  Компанія недавно заявила, що на Windows 10 працює більше ніж 1,3 мільярда пристроїв.

  Як повідомляють джерела, операційна система Windows 11 буде пропонуватися на безкоштовній основі користувачам старих версій Windows, включаючи Windows 7 і Windows 8.1. Звичайно ж, безкоштовно зможуть оновитися і користувачі Windows 10.

  За даними XDA-Developers, це твердження засноване на деяких ключах конфігурації продукту, призначених для підтримки Windows 7 і Windows 8.1, які витекли разом зі збіркою Windows 11. Там згадуються Windows 7 і Windows 8.1, при цьому джерело додає, що безкоштовне оновлення для Windows 8 буде недоступне, однак користувачі спочатку можуть перейти на Windows 8.1, а потім встановити Windows 11.

  Нагадаємо, Microsoft запустила Windows 10 як безкоштовне оновлення для користувачів Windows 7 і 8.1. На момент виходу операційної системи компанія заявила, що безкоштовне оновлення буде діяти тільки протягом року. Однак користувачі як і раніше можуть безкоштовно перейти на Windows 10. Компанія недавно заявила, що на Windows 10 працює більше ніж 1,3 мільярда пристроїв. Тепер компанія хоче бути впевненою, що ця величезна кількість користувачів перейде на Windows 11.

  Вчора інтерфейс Windows 11 показали в 10-хвилинному відео, стало відомо про шість версій, включаючи Windows 11 SE.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин