Жінка, яка викинула в аеропорту українські паспорти, потрапила в базу “Миротворця”

  46

  Українку Людмилу Чмульову (Паращенко), яка нібито з дітьми викинула паспорти України й зняла це на відео, внесли в базу “Миротворця”. Зауважимо, що в МВС “героїнею” скандалу назвали громадянку Інна П., правоохоронці вже склали на неї адмінпротокол.

  Інформацію про Чмульову опубліковано на сайті. Серед матеріалів є знімки з окупованих територій Донбасу.

  Причини, через які громадянка потрапила в базу, такі:

  • демонстративне публічне знущання з громадянства України;
  • залучення неповнолітніх дітей в антиукраїнську акцію;
  • учасниця актів гуманітарної агресії проти України.

  За даними “Миротворця”, Людмила Чмульова (Людмила Паращенко) народилася в Дружківці Донецької області, а проживає в Харкові. Її чоловік Віталій Чмульов є уродженцем Горлівки. На сайті розмістили скриншоти з його сторінки у забороненій в Україні соцмережі “ВКонтакте”, де нібито їхній маленький син позує на танку з прапором так званої Новоросії.

  Зазначимо: заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, коментуючи випадок із викиданням паспортів, повідомив, що громадянку звуть Інна П., на неї вже склали адміністративні протоколи за дрібне хуліганство й ухилення від нормального виховання дітей. Водночас вона з трьома дітьми 19 травня все ж виїхала до Стамбула (Туреччина).

  Серед родичів Людмили Чмульової на “Миротворці” вказана сестра Інна Олександрівна Паращенко, на їхньому спільному фото помітно, що вони дуже схожі між собою. Можливо, “героїнею” скандалу була Інна П., а її сестра Людмила просто вирішила захистити її, записавши звернення в Instagram (пізніше доступ до профілю був закритий). У ньому, нагадаємо, вона заявила, що відео, яке розповсюдили ЗМІ, – це фейк, і воно нібито було спеціально змонтовано. Також заявила, що їй почали надходити погрози.


  • не пропусти

  • магазин