Новий рекордсмен в світі Android набрав майже мільйон балів в популярному бенчмарку

  64

  Смартфон Lenovo Legion 2 Pro представлять 9 квітня.

  Кілька днів тому Lenovo оголосила про те, що презентація нового ігрового смартфона Lenovo Legion 2 Pro відбудеться 8 квітня цього року, а тепер пристрій було протестовано в популярному бенчмарку Master Lu.

  За даними Master Lu, Lenovo Legion 2 Pro набрав 962155 балів, ставши найпродуктивнішим смартфоном сучасності. Попередній рекорд недовго утримував Asus ROG Phone 5. Протестований смартфон оснащений однокристальною системою Snapdragon 888, 16 ГБ оперативної і 512 ГБ флешпам’яті. Також підтверджено, що смартфон буде запропонований в версіях з 12/128 та 12/256 ГБ пам’яті.

  Чен Цзінь (Chen Jing), генеральний менеджер підрозділу мобільних телефонів Lenovo в Китаї, заявив, що Lenovo Legion 2 стане найпотужнішим, інноваційним і найхолоднішим ігровим телефоном в світі. Пристрій пройшов сертифікацію регулятора 3C, який підтверджує, що топова версія Lenovo Legion 2 Pro буде підтримувати 130-ватну зарядку.

  У смартфоні встановлено 14 датчиків температури, які відстежують нагрів в реальному часі та регулюють роботу системи охолодження. Смартфон не перегріється навіть при тривалих ігрових сесіях завдяки двом вентиляторам.


  • не пропусти

  • магазин