Huawei і Xiaomi вже оформили замовлення на ультратонке гнучке скло для смартфонів

  116

  Цей матеріал однозначно кращий, ніж поліамідна плівка, яка використовується в більшості складних смартфонів, представлених на ринку.

  У минулому році на ринку з’явилися смартфони з гнучкими екранами, кількість яких поступово збільшується. Практично всі вони використовують певний тип пластика, що з часом призводить до пошкоджень самого дисплея. Використання ультратонкого гнучкого скла замість пластика значно поліпшить працездатність і довговічність складних пристроїв, тому попит на цей матеріал зростає. За останніми даними, його вже придбали компанії Huawei і Xiaomi для своїх майбутніх пристроїв: складних смартфонів і апаратів з «об’ємними» дисплеями.

  Ультратонке гнучке скло (UTG) можна назвати оптимізованою версією поліамідної плівки (CPI). Вона міцніша, тонша і служить довше. Перше покоління складних смартфонів (Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X) використовує саме цю плівку. У Huawei Mate Xs вже використовується ультратонке гнучке скло, це позбавило смартфон від проблем, з якими зіткнувся виробник при запуску першої версії апарату.

  У Xiaomi поки немає складних смартфонів, однак у компанії є Mi MIX Alpha – концептуальний пристрій з гнучким «оперізуючим» AMOLED-дисплеєм від Visionox. У цьому смартфоні також використовується унікальна технологія ламінування, яка робить екран менш пластиковим і більш схожим на скло. За наявними даними, Xiaomi і Huawei вже розмістили замовлення на ультратонке гнучке скло, тому незабаром варто очікувати появи смартфонів нового покоління. Фанати Xiaomi з нетерпінням чекають, коли компанія випустить справжній складаний смартфон з гнучким екраном.


  • не пропусти

  • магазин