Унікальний смартфон зі Snapdragon 865 Plus вийде вже в липні

  366

  Він отримає першу на ринку висувну камеру, яка розташовується не на верхній, а не бічній частині смартфона.

  Компанія Lenovo не стала більше тримати в секреті інформацію про дату анонсу свого наступного смартфона, підтвердивши, що презентація Lenovo Legion відбудеться вже в липні цього року.

  Lenovo Legion стане унікальним смартфоном, бо він першим на ринку повинен отримати однокристальну систему Snapdragon 865 Plus, яка вже обійшла з помітним відривом Snapdragon 865 в свіжому тесті популярного бенчмарку AnTuTu. Але це ще не все. Він отримає першу на ринку висувну камеру, яка розташовується не на верхній, а не бічній частині смартфона. Це говорить про те, що смартфон оптимізований для використання в горизонтальному положенні. Основна камера також розташована нестандартно.

  Lenovo спочатку заявила, що Lenovo Legion буде поставлятися в стандартній комплектації з зарядним пристроєм потужністю 90 Вт, при цьому зарядка до 100% повинна займати менш як 30 хвилин при ємності акумулятора 4000 мАг. Пізніше з’явилися чутки про те, що комплектний зарядний пристрій буде мати потужність 45 Вт.

  За попередньою інформацією, Lenovo Legion оснащений швидкою оперативною пам’яттю LPDDR5 і флеш-пам’яттю UFS 3.0, а також підтримує Wi-Fi 6. Крім того, смартфон отримає екран з високою частотою оновлення не менше 90 Гц.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин