Перегляд фільмів зі смартфонів можуть заборонити, оскільки це псує зір

  110

  Якщо обмеження введуть, воно торкнеться діагоналі дисплея пристрою. Але ентузіасти вже придумали лазівку.

  Лікарі в усіх країнах світу регулярно вносять рекомендації, спрямовані на збереження здоров’я громадян. Втім, іноді вони не обмежуються порадами, а стверджують повноцінні заборони — одним з таких скоро стане вето на перегляд фільмів зі смартфонів, оскільки це шкодить здоров’ю очей. Це стало відомо сьогодні зі слів інсайдерів. Якщо вірити інформації, що витекла, заборона буде поширюватися на перегляд будь-яких відеозаписів тривалістю понад 31 хвилину і 23 секунди на пристроях, діагональ екрану яких менша ніж 9,17 дюйма. Іншими словами, переглядати фільми не можна буде на всіх смартфонах, а також на деяких планшетах.

  За даними джерел, на спеціальному засіданні, яке проходило 30 і 31 лютого 2020 року, фахівці обговорювали ще й введення додаткової умови обмеження — заборони перегляду фільмів на пристроях з екранами, щільність пікселів яких становить менше ніж 2048×1090 пікселів. Однак інсайдери не розкрили результати цього засідання.

  Не встигла ця новина спливти в мережі, як деякі користувачі Twitter вже придумали лайфхаки з обходу заборони: вони роздрукували на 3D-принтері спеціальний кейс і розробили програмне забезпечення до нього, щоб можна було об’єднувати екрани двох смартфонів воєдино — в такому випадку їх спільна діагональ стає вже точно більша ніж 9,17 дюйма. Правда, рішення навряд чи буде мати попит, адже для цього знадобиться докупити другий смартфон.


  • не пропусти

  • магазин