E3 2020 не буде. Найбільше ігрове шоу скасували вперше за 25 років

  84

  Крім коронавірусу могли бути й інші причини.

  Кілька джерел, знайомих з планами Entertainment Software Association, повідомляють, що організатори найбільшої ігрової виставки Electronic Entertainment Expo вирішили цього року не проводити захід.

  Спочатку планувалося, що E3 2020 пройде протягом декількох днів в червні цього року, як це відбувалося протягом довгих років. Однак, схоже, що через спалах коронавірусу, який поширюється по світу, організатори вирішили скасувати шоу. Офіційних заяв від Entertainment Software Association поки що не було.

  Представники ESA не відповіли на питання Ars Technica про те, що станеться з E3 в майбутньому. Чи буде змінений формат заходу на повністю онлайновий, чи проведуть виставку пізніше і так далі.

  В кінці минулого місяця ESA заявила, що вона вивчає ситуацію з поширенням коронавірусу, при цьому продовжуючи планувати безпечну та успішну ігрову виставку E3 2020.

  Ще раніше з’явилися, що відомий американський журналіст Джефф Кейлі, організатор The Game Awards, не братиме участі в головній ігровій виставці року, з якою він асоціюється у багатьох.

  Крім коронавірусу могли бути й інші причини. Великі видавництва в останні роки почали відмовлятися від участі в Е3 і проводити свої власні презентації. Так, в минулому році виставку пропустила Sony, яка не збиралася їхати на Е3 і в цьому році.

  E3 бере свій початок в 1995 році, з того моменту виставка проводилася щороку.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин