Китайці скаржаться на Apple. Вона скупила всі екрани OLED

    207

    Поки інженери і дизайнери Apple розробляють нове покоління айфонів, менеджери закупівель часу даремно не гають. Представникам компанії вдалося першою вийти на провідних постачальників OLED-матриць і укласти необхідні договори на поставки.

    Таким чином, Apple створила додаткових проблем найбільшим китайським OEM-виробникам.

    Без OLED-екранів ризикують залишитися відразу три бренди: Huawei Technologies, Oppo і Xiaomi Technology. Альтернативу інженерам всіх трьох компаній знайти вдалося. В основи для екраном будуть застосовувати мініатюрні світлодіодні панелі – аналог microLED. Їх виробництво почнеться в другому півріччі 2018 року.

    Єдиний постачальник екранів для Apple, підрозділ Samsung Display, може похвалитися передовими виробничими потужностями. Але навіть такий гігант не зможе впоратися із замовленнями Apple.

    Якщо вірити чуткам, Samsung візьметься за виробництво 5,8-дюймових матриць, а LG візьме відповідальність за випуск 6,5 (за деякими даними – 6,7) -дюймових екранів для моделі iPhone X Plus



    • інші новини