Американські ВПС успішно випробували ракету, яка може розвивати швидкість понад шість тисяч кілометрів на годину. Ця ракета може працювати на різних висотах.
ВПС США провели успішне випробування гіперзвукової ракети ARRW. Це сталося 12 липня біля узбережжя Каліфорнії.
За даними джерел, армія США провела успішне випробування ракети-носія швидкого реагування повітряного базування.
Ракети, що розвивають швидкість, яка щонайменше в 5 разів перевищує швидкість звуку (335 метрів за секунду), тобто більше 6100 кілометрів на годину, називаються «гіперзвуковими». Вони вважаються високоманевреними та здатними працювати на різних висотах.
“Це друге успішне випробування демонструє здатність ARRW досягати і підтримувати робочі гіперзвукові швидкості, збирати найважливіші дані для використання в наступних льотних випробуваннях та підтверджувати безпечне відділення від літака”, – повідомили ЗМІ.
Джерело: cursorinfo.co.il




