Буцький каньйон з висоти пташиного польоту у проекті «МОЯ КРАЇНА. Прекрасна і незалежна»

Унікальний проект «МОЯ КРАЇНА. Прекрасна і незалежна» телеканалу «1+1» і «Першої приватної броварні» стартував!

У першому випуску з висоти пташиного польоту показана чарівна посмішка нашої землі, звернена до небес, – приголомшливо красивий Буцький каньйон. Його пробила в гранітних скелях річка, яка, як і люди, завзято долає всі перешкоди на шляху до свободи.

Каньйон, який туристи називають “Маленькою Швейцарією”, розташований біля міста Буки в Черкаській області. Він входить в сотню найкрасивіших місць України і займає друге місце в рейтингу “Семи чудес Черкащини”.

Варто відзначити, що Буцьке чудо бере свій початок з водоспаду Вир. А вік його гранітних стін оцінюється в 2 млрд років. І це не єдина приголомшлива цифра! Висота каньйону – до 30 м, а довжина – 3 км. Інші факти також вражають: у 1927-му тут побудували першу в Україні ГЕС. А ще в каньйоні є залишки рукотворних споруд з великих кам’яних брил, які нагадують відомий Стоунхендж. Збереглися і кам’яні руїни водяного млина XIX століття.

До речі, каньйон – ідеальне місце для активного відпочинку, у тому числі скелелазіння і плавання на байдарках.

Нагадаємо, що це перша серія проекту “Моя країна. Прекрасна і незалежна”. Попереду ще десятки унікальних місць України, які надихають розправити крила. Відеосюжети про найкрасивіші куточки нашої Батьківщини транслюватимуться протягом року до двадцять п’ятого Дня Незалежності України.

Також дивіться наші ролики з висоти пташиного польоту

Відео знято нашими партнерами зі Студії Falcon (http://www.falcon.org.ua/)

Дивіться більше відео України з висоти пташиного польоту на нашому каналі youtube.comНапишіть свій коментар