Українська етнічна еротика від фотографа Ładna Kobieta (18 фото)

27590
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Фотограф Анна Сеник, відома під псевдонімом Ładna Kobieta, працює у напрямі етнофотографії. Її роботи – це не просто фото, це історії із своїм сюжетом, героями та ідеєю. Вони цікаві та самобутні. Та, мабуть, найбільшого ажіотажу свого часу набула серія робіт фотографа під назвою “Купання”.

У ролі звадбливої української красуні виступила модель Ольга Лісовська. Зйомки проходили на річці Прип`ять, що на Київщині. За задумом автора, на фото відтворено старовинний обряд купання, під час якого єдиним одягом, який залишався на дівочому тілі, була проста сорочка.

— Шукали відлюдне місце. – Розповідає Анна Сеник у інтерв`ю gazeta.ua. – Там, де Прип’ять впадає в Дніпро і починається Київське море, тільки рибалки коропів ловлять, — розповідає Анна. — Ми переправилися човном до Чорнобильської зони. На витоптаних рибацьких п’ятачках зручно знімати. І з берега ніхто не підійде. Хіба що десь далеко човник пропливе. Але їм усе одно — ловлять рибу.

Фотограф і модель стояли по коліна в річковому мулі. Працювали 1,5 год.

Отож, пропонуємо насолодитися красивою історією під назвою “Купання”:

fullsize

fullsize (17)

fullsize (15)

fullsize (14)

fullsize (13)

fullsize (12)

fullsize (11)

fullsize (10)

fullsize (9)

fullsize (8)

fullsize (7)

fullsize (6)

fullsize (5)

fullsize (4)

fullsize (3)

fullsize (2)

fullsize (1)

У фотомистецтві Анна Сеник намагається творити напрям «української автентичної фотографії». Більше її робіт можна перглянути на сайті Ładna Kobieta.

Поділись


• не пропусти• магазин

• новини партнерів