Грижа поперекового відділу: чи можна вилікувати без операції

    912

    Картинки по запросу "грыжа поясничного отдела"

    На багатьох людей слово «грижа» навіює паніку та страх. Це легко пояснити, адже раніше цю хворобу лікували лише двома шляхами: медикаментозно та методом хірургічного втручання. Проте сучасні лікарі запевняють, що не так страшне захворювання, як міфи про нього. В Інституті вертебрології та реабілітації спинну грижу в 95% випадків лікують без операції. Водночас, як стверджує статистика, майже у 40% пацієнтів вона діагностується випадково та не завдає ніякого болю. Більш детально про те, що є грижею, можна дізнатися на сторінці https://ivr.ua/ua/mezhpozvonochnaya-gryzha.

    Клінічна міжхребцева грижа в явному її вигляді виникає найчастіше в двох дисках: L4-L5, L5-S1. Тобто в 4 та 5 хребці поперекового відділу. Вона так і називається – грижа поперекового відділу хребта. Виявити таку патологію можна лише за допомогою МРТ. Зазвичай її супроводжують досить помітні больові симптоми. Хоча сама грижа не болить, а викликає компресію нервових структур та так званий міофасційний больовий синдром. Саме вони стають причиною виникнення неприємних відчуттів.

    Поперекова грижа проявляється так:

    • гострий або тупий біль в попереку;
    • біль, який віддає в кінцівку;
    • набряк і спазм м’язів навколо;
    • оніміння та поколювання в сідницях;
    • порушення функцій внутрішніх органів.

    Консервативні способи лікування грижі

    Основне завдання лікувальних дій полягає в тому, щоб поліпшити кровообіг та відновити нормальне живлення міжхребцевих дисків. За таких умов здійснюється природна регенерація хребта та усувається біль. Для цього в клініках IVR застосовують дуже м’які, але ефективні методики. Серед них кінезіотерапія та мануальна терапія, а саме авторський метод короткого важеля. Вони допомагають повністю відновити рухливість у всіх сегментах хребта.

    Картинки по запросу "кинезиотерапия David"

    Кінезіотерапія полягає у комплексі вправ на спеціальних тренажерах David. Вони відрізняються від звичайних спортивних тренажерів та спрямовані на делікатне зміцнення м’язового корсета. Спеціальні комп’ютери діагностують стан пацієнта та повністю контролюють зміни під час всього курсу занять. Саме такий спосіб в комплексі з лікувальним масажем дозволяє досягати стійких результатів. Записатися на прийом можна в Києві, Львові, Івано-Франківську, де приймають пацієнтів з усієї України.

     



    • інші новини