Яку коляску вибрати для дитини

53
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Для кожного з батьків поява маленького члена сім’ї стає великою радістю. При цьому на низ покладається велика відповідальність і додаткові турботи. Малюкові потрібно купити безліч найрізноманітніших предметів і речей першої необхідності і серед них не останнє місце займають дитячі коляски , про вибір яких ми розповімо в даній статті.

Щоб дитина росла міцною і здоровою, потрібні щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Тому до колясок пред’являються особливі вимоги:
1. Вона повинна бути безпечною і зручною при використанні.
2. Надійно захищати за будь-яких погодних умовах.
3. Забезпечувати малюкові комфортні умови.
4. Звичайно, не слід забувати і про естетичну сторону вироби.

На сьогоднішній день на ринку дитячих товарів представлена ​​велика різноманітність транспортних засобів для дітей, тому при виборі коляски слід врахувати всі дрібниці. Необхідно оцінити достоїнства і недоліки моделі, так як вона буде використовуватися щодня і стане основним засобом пересування.

При виборі коляски враховується стать дитини, але в цьому випадку проблем в основному не виникає. Велике значення має функціональність коляски, і багато батьків віддають перевагу моделям на всі випадки, тобто типу «зима-літо», так як при цьому відпадає необхідність купувати ще одну коляску. Великий популярність серед мам, користуються транспортні засоби з перекидними ручками, адже в будь-який момент можна повернути дитину, так щоб вітер не дув йому в обличчя. У якісних моделях, обов’язково передбачаються додаткові аксесуари: москітна сітка, багажник, кишені, сумка, дощовик.

Так як дитина перший час після народження, більшу частину спить, то колиска повинна бути зручною і відповідати анатомічним вимогам: з вміру жорстким дном, що дозволить тілу, знаходиться в правильному положенні.

Найпоширеніша і затребувана модель, це класична коляска-люлька, вона вище інших видів, має утеплені стіни, але в ній не створюється парниковий ефект. За рахунок великого діаметру коліс, можна легко долати будь-яке бездоріжжя.

Коляски-трансформери, мають в наявність м’яку люльку, яку при нескладних маніпуляціях легко зняти і перенести разом з дитиною. Без неї вона просто трансформується в прогулянкову коляску в будь-якому положенні: сидячому або лежачому. Вони досить легкі і компактні, в деяких випадках передбачається перекидна ручка.

Моделі колясок «3 в 1» або «2 в 1», вважаються універсальними засобами. Вони забезпечені колисками, прогулянковими засобами і автомобільним кріслом, все це може кріпитися на одне шасі, в залежності від віку малюка.

Крім цих моделей, існують і інші: коляска-тростина, прогулянкова коляска, трьохколісна. Серед величезного асортименту товарів кожен батько зможе вибрати на сайті Avtokrisla ту, яка буде відповідати його побажанням.

Поділись


• не пропусти• магазин

• новини партнерів