Як відпочити на Кіпрі

0
147

Лімассол – місто-порт, яке витягнулося по південному узбережжю Кіпру. Курорт веселий і космополітичний. На нього легко потрапити мало не з будь-якої точки острова.

Особливе місце

Унікальний курорт цікавий з усіх боків. По-перше, він дозволяє вести торговельні справи, оскільки має найбільший на Кіпрі порт для пасажирів. 15 кілометрів пляжу вдало пристосовані під туристичний бізнес – на упорядкованих ділянках суші красуються бари та кафетерії, є торгові лавки. До речі, пляжі на курорті особливо гарні. Пісок на них незвичайний – вулканічний з вмістом кремнію. По-друге, курорт має важливе стратегічне значення. На його землях ведуться розкопки, завдяки чому життя міста стає в кілька разів цікавіше. Для любителів спокійного відпочинку підійде Tourist area – тихий район на сході.

Де зупинитися?

Готелі Лімассола, як правило, відносяться до категорії 3-зіркових. У районі пляжу Dasoudi прилаштувалися їх поліпшені аналоги 4-5 зірок. Особливо привабливий відпочинок в Fours Seasons. Його легко відрізнити за поліпшеними сніданками, недільним буфетом, непоганим рестораном. Атмосфера немов створена для любителів розкоші і млості.

Непоганими готелями рясніють перша і друга лінії від пляжу. Навіть самий дальній з них не стане перешкодою на шляху до узбережжя.

Чим зайнятися в Лімассолі?

Дозвілля в Лімассолі проводять активно. У 10 км від порту діє вражаючий за масштабами аквапарк Watermania. З боку він більше нагадує окремий район. Дітям напевно сподобається Парк віслюків. Його розташували на зеленому майданчику, спеціально обладнаній просторій території. Крім іншого, в місті розташований відомий зоопарк. Він не займає великої площі, але пропонує помилуватися на представників фауни, серед яких рідкісний кіпрський муфлон.

На кількість нічних клубів на курорті нарікати не доведеться. Кожен поспішає порадувати особливою атмосферою, концертною та розважальною програмами. Найбільш незвичайний – 7 Seas, який володіє винятковим панорамним видом на порт. В Breeze Summer пропонується до відвідування власний пляж.

Культурна програма міста представлена ​​екскурсіями до зведеної на початку 14 століття цитаделі, де діє Кіпрський музей Середньовіччя, і церкви Айя-Напа, де зберігається покривало Святої Вероніки. Туристів запрошують до лицарського замку Колосси і руїн античних полісів – Куріоне і Аматуса.

Любителям шопінгу буде цікава торгова вулиця Алексартізіас, що розмістила численні торгові точки з одягом, взуттям та біжутерією. Лімассол рясніє дитячими майданчиками і тавернами. У весняну пору в місті влаштовуються святкові карнавали та марафони. У перші дні осені можна відвідати фестиваль вина.

Поділись