Без 8 Березня, 1, 2 і 9 Травня. В Інституті національної пам’яті показали проект календаря нових вихідних

41
16439

Голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович опублікував проект нового календаря державних вихідних і святкових днів

Про це стало відомо з його сторінки у Facebook.

На сьогодні, відповідно до проекту закону, Інститут національної пам’яті пропонує відзначати наступні державні свята, які є неробочими днями: Шевченківський день – 9 березня; День пам’яті та примирення – 8 травня; День Конституції України – 28 червня; День незалежності України – 24 серпня; День сім’ї – друга п’ятниця вересня; День захисника України – 14 жовтня.

До них додаються три традиційні свята: Новий рік – 1 січня; Різдво Христове – 7 січня; Великдень – один день (неділя).

клікніть по зображенні, щоб збільшити

Ознайомитися з повним текстом проекту Закону «Про державні та інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні», пояснювальною запискою до проекту, а також порівняльною таблицею можна за посиланням.

Пропозиції до проекту Закону приймаються до 1 березня 2017 року. Їх можна надсилати на public@memory.gov.ua.

Поділись
 • BaBay

  8 та 9 травня – зайви, нэ наши свята.

 • Nadlen Nadlen

  Вятрович ты гнида. Я всегда работаю в праздники, профессия у меня такая, приносить людям хорошее настроение. Мы уже задолбались ленточки черные вывешивать и свечки покупать. В холодный клуб тебя и твою орду дармоедов. Международным праздникам быть. 9 мая я всегда буду отмечать. Остальное многоточее прочтешь если мозги есть идиот…………….

 • Геннадий Геннадий

  Пропоную залишити все як є.Першотравневі свята це День огородника і
  шашлика.А перенос днів (коли святковий або неробочий день (стаття 73)
  збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після
  святкового або неробочого.)Це додаткові вихідні для людей,можна поіхати до
  батьків,поспілкуватися з друзями і просто відпочити.Щось у нас дуже багато
  скорботних і жалобних днів.Не займайтесь єрундой і не забирайте в нас
  вихідні дні,люди будуть вам вдячні.

 • Лорд Байрон

  О сцука сброд бандеровских хвост подымает, скоро висеть на фонарях будете скоты-бандер-майданутые патриеты, укрина-страна без будущего, сегодня правят америкосы, завтра раша…

 • Roman UA

  а, мені грудень взагалі не сподобався 🙂 1-го Романа, є Св.Миколая , є Різдво Христове !

 • Дмитрий

  Вы там обкурились что ли уроды, не трогайте майские работяги хреновы

 • Геркус Мантас

  А вот, ніхрена !!!! 1-2 травня були є і будуть вихідними, до цьго всі “СВІДОМІ і ВИШИВАТНИКИ” – святкували !!! А зараз, що, скажений пес їх вкусив “”””

 • сергей пинчук
 • Andy Bor

  Я б відмінив вихідні на 8 березня (бо слабка стать це чоловіки які в середньому живуть на 10 років менше жінок), 1-2 (требя працювати якщо це солідарність трудящих), 9 травня (святкувати загибель більш як 6 млн українців?, навіть при Сталіну це свято було лише один рік а далі працювали), 28 червня день попраної конституції з “безплатними” правами. Ось ці вихідні відмінити, хай свята будуть у робочі дні, а коли нарешті будемо досягати значного росту економіки та матимемо мир то й будемо думати про вихідні

  • 16021956

   Якби все було б так просто – відмінили свята – і економіка, як у Велікобританії. Ну-ну. Відкрийте очі, шановне панство

 • Владимир Андреевич

  ПРОЧИТАЙТЕ ВСЕ КОММЕНТАРИИ И СТАНЕТ ЯСНО, ЧТО ЦЕЛЬ ВЯТРОВИЧА – ПЕРЕССОРИТЬ УКРАИНЦЕВ И ТЕМ САМЫМ ОКАЗАТЬ НЕОЦЕНИМУЮ УСЛУГУ ПУТИНУ, УСПЕШНО ПРЕТВОРЯЕТСЯ В ЖИЗНЬ. ПУТИНСКУЮ ПОДСТИЛКУ ВЯТРОВИЧА НЕМЕДЛЕННО В ТЮРЬМУ !!!

 • Ніка України

  Тебе ніхто не змушує жити в Україні! В українців кожен день таке свято, бо вони працелюбний народ. Тебе ніхто тут не тримає: їдь в паРашу – дійсно країну дебілів, святкуй кожен день! Ця нація і так вже спилась і деградувала. Вперед!

 • Микола Руденко

  в мае праздников нужно добавить (для дачников)

  • Andy Bor

   а давайте в мае вообще не будем работать раз доход от дачи превышает доход в виде заработной платы. на производствах три выходных плюс возможные переносы плюс пасха или троица выбивает деятельность очень серйозно. Это для белых воротничков офисного планктона хорошо. От них и так толку не много, им норму не давать.

 • іван

  А не пішов би цей ху..ло лісом в Авдіївку? Що воно за нечисть? Задрали суки , добивають живцем! Війна розруха, дерибан, повна жо.а, а воно з вітряками воює !Трутні коли ж вас Господь покарає? 8 березня убрать?! А нова назва день степена?

 • Владимир Андреевич

  Вятрович не иначе как агент Кремля, – делает всё возможное для дестабилизации обстановки в Украине, для возникновения протестных настроений, для того чтобы перессорить людей. “Мовным” давлением помог Путину захватить Крым и Донбасс; теперь с помощью “праздников” хочет помочь ему оккупировать всю страну. Вятровича немедленно в тюрьму !!!

 • Myshigin

  Молодець пан Вятрович!
  Якщо б ми давно позбутися цих комуністичних свят, то в нас не було б війни!
  Для прикладу достатньо взяти країни Балтики і все стане зрозумілим.

  • Геркус Мантас

   В країнах Балтії немає скільки упирів на чесну душу населення…, а у нас влада – одні бандити і чиновники..!!!

   • Myshigin

    По-перше: а хто обирає цю владу як не ми?
    По-друге: а чи багато з нас вийде на протест, якщо влада чинить щось не правильно?

  • иванов юрий

   А какой коммунистический праздник, например, Женский день 8 марта, какое отношение к коммунизму имеет 1 мая – праздник солидарности трудящихся – это же гражданские праздники? А на День Победы 9 мая вообще нужно молиться и всем нам благодарить тех, кто положил свою жизнь, чтобы освободить нас от фашизма и отбирать этот праздник у людей – цинизм чистейшей воды, который однозначно не будет большей частью населения и приведет к дополнительному напряжению и в так не спокойное время.

   • Myshigin

    Не знаю як до вас звертатися, тому що слово “шановний” ви не заслуговуєте. Тому скажу просто: вчіть історію і ви будете знати хто і коли заснував цей “празднік” 8 “марта та 1 мая”. А стосовно дня побєди, якого ранійше не святкували, то якщо б ви були порядною людиною, то обплакували мільйониі жертви, а не танцювали на костях як неандертальці.

  • ALEX PAV

   Ну да и экономика бы сама выросла…. конечно 1 мая мешает – этож международный день всех ТРУДЯЩИХСЯ… точно не украинский праздник – наш праздник – день попрошайки и кредитора… можно каждый день отмечать…

   • Myshigin

    Реагувати на твій примітивний комент немає жодного бажання.
    Просте побажання: вчити історію.

 • Ворчун

  А не дешевле будет разогнать этих институтуток? Народ и без них помнит о хорошем и не забывает ченые даты.

 • ALEX PAV

  Уже давно пора этот институт беспамятства разогнать….

 • Alexandr Radovskyi

  Ну да. В стране всё в порядке, экономика растет, рабочие места появляются как грибы после дождя, с финансами никаких проблем, все долги МВФ выплачены, коррупционеры подметают улицы…. Теперь можно заняться и праздниками, и “мовами”, и еще чем угодно. Страна идиотов!!!!!

  • Myshigin

   Через то, що після розападу ссср не навели порядок в себе в державі, а продовжували святкувати “праздники” і вибирати партіїї і лбдей з комуністичним минулим, через те і маємо проблеми.

   • Alexandr Radovskyi

    Нет! Проблема не в этом. Проблема в том, что мы то “електорад”, то “биомасса”, то “народ”. А “СЛУГИ НАРОДА” умело этим пользуются и “имеют” этот “народ” как хотят! Вот в этом и проблема. Вот когда мы ДЕЙСТВИТЕЛЬНО СТАНЕМ ХОЗЯЕВАМИ на своей земле, вот тогда нас не будет интересовать кто какие праздники нам навязывает, будем решать всё сами, без оглядок “а что скажет заграница”!

    • Myshigin

     Та багато з нас не хоче ставати “хозяевами”. Ці люди привикли що їм хтось, щось має дати. Це радянська психологія. І “празднікі совєтскіє” – це “святоє”. Тому й продаються за “дармову гречку”. Принцип стада.
     А в балтійських державах вище всього поставили свою державу і свій народ, тому і далеко пішли вперед.

     • Alexandr Radovskyi

      Да, согласен, принцип стада у нас очень крепок! Всё делаем с оглядкой на соседей, знакомых, и не дай бог – начальство. Но и на прибалтийские страны не стоит смотреть – у них свой путь развития. А у нас ДОЛЖЕН быть свой путь. Надо брать лучшее со всего мира. А то мы зацикливаемся – давайте как там… А там другой народ, другое мышление, другая вера. Всё, не получилось чужую рубашку на себя натянуть – опять сидим и думает, чью рубашку еще натянуть на себя! Свою надо иметь, и пусть с нас берут пример, а не мы с кого-то!

     • Myshigin

      Все правильно. Ми повинні мати свою “сорочку”. Але СВОЮ!!! Не радянську, виткану на фальшивих та брехливих принципах, а свою викроєну з тривалої історії боротьби за свою державу, народ, политу ріками крові нашого народу!!!

     • Pavel Pulkin

      Хорошая отмазка для олигархата. Всегда будут своему народу говорить почему он бедно живет, бо он борится за независимость. Надо еще туже затянуть пояса пановэ, бо агрэсор нэ дайе нам продыхнуты, будет говорить очередной буржуй держа бочку варенья подмышкой))))). Будете так всю жизнь бороться как в банановых республиках, там тоже борьба за независимость от агрессора.

     • Myshigin

      Психологія раба не дає можливості стати істоті Людиною. Щоб пройти процес перебудови, слід обпльовану і обльовану косоворотку поміняти на нову, барвисту, чисту вишиванку.

    • Геркус Мантас

     Не подобається – чемодан-вокзал-рашка !!!

     • Alexandr Radovskyi

      Здесь обсуждают почему плохо и как сделать лучше! Не нравится тебе твоё
      жильё – ты делаешь ремонт или строишь новое. А ты сразу за чемодан….
      Хотя судя по тому что ты Мантас, то ты ещеш уже по всему свету, где тебе
      было бы уютненько, так и живешь на чемоданах. Ты не Мантас – ты МУНДАС!

   • Pavel Pulkin

    Между прочим благодаря тем комунякам были построены больницы, школы и садики для народа и это бесплатно, чтобы мы рагули учились, а не были биомассой. При буржуях такого нет и не будет. Эти комуняки всех воров в ежовых рукавицах держали. А сейчас что? Что бледь? В Европе менталитет другой, у нас демократии никогда не будет. Только жесткая диктатура!!!

    • Myshigin

     Нацист Гітлер для свого народу побудував сотні кілометрів автобанів, яких в Європі того часу ніхто ще не бачив. А комуніст Сталін побудував сотні концтаборів, яких в Європі того часу ніхто ще не бачив. Але як один так і другий були прокляті світом і народами за вчинені злочини, хоча комуністи в рази більші злочинці ніж нацисти.

     • 16021956

      Ну у гітлера концтаборів було теж достатньо.

 • Alex

  Как можно жить в этой стране с правительством даунов ? Везде отмечается праздник труда 1 мая – это Лабор Дэй. Т.е. уже труд в Украине не в почете ? Да здравствуют бандиты у власти, которые любят не работать, а “пилить” бюджеты !

  • Myshigin

   Назви країни в яких офіційно святкується це свято.

   • Andy Bor

    є багато свят на робочі дні. лебор дей один з них. тільки Алєкс не в курсі, він собака щоб гавкати і це йому знати не положено