Незвичайні кольорові труни Гани

1
86

Для племені Га в прибережній зоні Гани похорони це не час трауру, а навпаки, масштабного святкування. Люди Га вважають, що коли їхні улюблені вмирають, вони йдуть у краще життя. Близькі померлого докладають всіх зусиль, щоб проводити його в нове життя якомога краще і веселіше. Вони удостоюють своїх мертвих яскравими кольоровими трунами, що символізують життя померлого

Труни спроектовані таким чином, щоб відобразити кращі моменти життя і охарактеризувати померлого. Наприклад це буде труну-автомобіль, якщо людина була водієм, риба для рибалки або швейна машинка для швачки. Іноді труни покликані символізувати також і недоліки, такі як пляшка пива чи цигарка. На жарких вулицях Аккри, столиці Гани, можна знайти безліч продавців трун різної форми. Це можуть бути і молотки, і мобільні телефони, леопарди, леви, слони, боби какао і безліч інших дивних форм. Це ціла промисловість в Аккрі, хорошу труну можна купити до 400 $, що еквівалентно річній зарплаті жителя Гани. Що найдивніше, традиція незвичайних домовин в Гані стала залучати багатьох туристів, охочих подивитися на ці творіння.

Незвичайні кольорові труни Гани (1)

Незвичайні кольорові труни Гани (2)

Незвичайні кольорові труни Гани (3)

Незвичайні кольорові труни Гани (4)

Незвичайні кольорові труни Гани (5)

Незвичайні кольорові труни Гани (6)

Незвичайні кольорові труни Гани (7)

Незвичайні кольорові труни Гани (8)

Незвичайні кольорові труни Гани (9)

Незвичайні кольорові труни Гани (10)

Незвичайні кольорові труни Гани (11)

Поділись

1 коментар

  1. UN Secretary General Bam Ki Moon wants Guillen to become a UN Special Envoy and Ambassador to Cuba . Lamar Odom is more focussed on reality show stardom and impregnating his wife . Unfortunately for Lamar he doesn’t want to address the kids he has fathered prior to his relationship with a Kardashian . But then again he’s no Anonio RomC-srerogartie or Floyd Mayweather Jr .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬНе пропустіть: