Новий торговий сервіс покупки/продажу всіх видів сільськогосподарської продукції

79

Проект створений для вигідної покупки і продажу товарів сільгосппродукції і сільгосппризначення на світовому ринку. Завдяки проекту у покупців і продавців з’явилася можливість швидко знаходити один одного і здійснювати найвигідніші для обох сторін угоди.

Допомога в розвитку бізнесу

Метою створення проекту була допомога учасникам аграрного бізнесу в пошуку нових для них ринків збуту своєї продукції, кожен з них може скористатися ексклюзивними пропозиціями. На сайті https://farmerscan.com/ru є докладна інформація і каталог сільгосппродукції для збуту. Кожен бажаючий може додати свій товар на площадку, для цього достатньо пройти швидку реєстрацію.

Зручність використання

Завдяки добре відпрацьованій структурі порталу орієнтуватися в продукції аграрного сектора максимально легко, завдяки постійному збільшенню кількості оголошень на сайті кожен зможе вибрати найбільш вигідну пропозицію для свого бізнесу.

На порталі FarmerScan представлені найрізноманітніші категорії сільгосппродукції, починаючи від посівного матеріалу та продукції тваринництва до обладнання, комбайнів, тракторів та іншої техніки.

Гарантія безпечних угод

Особлива увага приділяється безпеці угод, кожен профіль нових користувачів і їх оголошення перевіряються модераторами. Юристи розробили договір, уклавши який гарантується захист угоди обох сторін.

Увійти в свій особистий кабінет можна з будь-якого пристрою і гаджета, процеси торгівлі будуть відображені в персональному кабінеті в режимі реального часу. Завдяки цьому кожен користувач зможе знайти для себе вигідних покупців, необхідний товар і навіть домовитися про укладення угоди.

Здійснити покупку необхідного товару на https://farmerscan.com/ru зручно і зовсім не складно. Для кожного з них є докладні характеристики, вказана вартість. Також покупець може запропонувати продавцю торг, для цього достатньо натиснути на відповідну кнопку. Вартість товарів вказана в євро або в гривні, без урахування ПДВ. Якщо товар підходить для вас, відповідає всім вашим побажанням, то можна відправляти запит на угоду.

Додатковою зручністю є можливість порівняння товару, таким чином ви зможете зробити дійсно вигідну покупку. Про кожного з продавців подано детальну інформацію, в разі необхідності ви зможете побачити всі його оголошення, задати ваші запитання і домовитися про вартість та умови угоди.

Скориставшись послугами порталу, ви зможете значно розширити межі свого бізнесу, виступаючи як в ролі продавця, так і покупця.

Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів