Вчені зможуть суттєво продовжити тривалість життя людей

388

Напевно, кожна людина мріє прожити довге та щасливе життя. Для цього рекомендується відмовитися від шкідливих звичок, більше займатися спортом і харчуватися правильно.

Однак для деяких персонажів такий спосіб життя може здатися справжніми тортурами. Тому вчені винаходять все нові й нові методи, які можуть продовжити життя. Один з таких способів придумали експерти зі Сполучених Штатів Америки.

Дослідженням у цій області займалися наукові фахівці з Гарвардської медичної школи. Вони мають намір продовжити людське життя на термін понад 100 років. Поки експерти збираються омолоджувати лише собак, використовуючи генну терапію. Якщо випробування пройдуть успішно, то методику випробують і на людях.

Уже розпочато дослідження на собаках. Вони сподіваються, що тварин вдасться зробити молодшими у кілька разів. Для цього вчені впровадили в організм тварин нові деталі ДНК. Попередньо експерти дізналися про дивовижні здібності черв’яків і мух до омолодження. Їм збільшили життя вдвічі за допомогою зміни генів.

Відзначається, що певні біомаркери можна відновлювати до молодого рівня за допомогою переливання крові. Однак яким саме методом омолоджують собак, поки невідомо.

Поділись• магазин

• новини партнерів