Вакарчуку – 43 роки: найактуальніші цитати та найвизначніші пісні музиканта за останній час

359
Сьогодні український музикант, лідер культового гурту “Океан Ельзи” святкує день народження. Йому виповнилось 43 роки

Depo.ua зібрав 5 промовистих цитат та 5 найзнаковіших пісень музиканта за останні роки.

“Досить думати про те, пощастить нам чи ні. Час взяти себе за волосся, як Мюнхгаузен. Коли ми зможемо взяти на себе відповідальність і зміцнитися духом, тоді ми перестанемо брати участь у чужих війнах. Класичне українське «моя хата скраю» призводить до того, що ця хата ніколи не скраю. Тому що приходять до всіх, але залишають у спокої лише тих, хто швидко дає в зуби. Ховати голову в пісок, думати, що “якось владнається” – це не працює в контексті історії”

“23 роки безвідповідальності вилились Небесними Сотнями і Тисячами. Наступні 23 ми мусимо прожити так, щоб перед Ними ніколи не було соромно!”

“Кожен день пустих балачок політиків віддаляє нашу перемогу. Кожен день самовідданої злагодженої праці – наближає її. Проста математика…”

“Найголовніший ефект від благодійності та волонтерства-не зібрані гроші,а те,що ми вчимося бути відповідальними. З цього починається країна”

“Кожна велика нація має свої Фермопіли і своїх “трьохсот спартанців”. Для українців -це донецький аеропорт та “кіборги”. Героям Слава!”

“Не можна просто ходити з простягнутою рукою і казати “Нам погано”. По-перше, нам стало погано, тому що ми самі до цього привели. А по-друге, якщо вже сталось, так як сталось, це твоя відповідальність і твоє майбутнє. Ти повинен взяти себе за шкірку, йти вперед і робити щось. Я собі це говорю щодня і говорю кожному українцю”

“Ви подивіться, як суспільство допомагає армії, потерпілим в АТО. Фактично люди почали вчитися тому, що записано в Біблії. “Люби ближнього, як самого себе” – ми тільки зараз почали цьому вчитися. Або “Чини з іншим так, як би ти хотів, щоб чинили з тобою”. Ці заповіді, записані більш як 2 тисячі років тому, в Старому завіті, вони є актуальними для всіх. Їх треба взяти на озброєння. Не треба вигадувати нічого нового”

“У грудні був у Дебальцевому і побачив там наляканих і втомлених людей, які хочуть миру. Незалежно від їхніх поглядів, вони усі хочуть миру – це їх об’єднує. Я сподіваюся, це об’єднає цілу Україну, сподіваюсь, що мир і бажання миру – переможуть”

“Цей непростий час, як не дивно, може стати дуже продуктивним для нового українського мистецтва. На зламі історії завжди хочеться творити…”

В матеріалі використані цитати із “Твіттера” музиканта, його інтерв’ю для Cultprostir.uaeuronewsUkrainian Chicago

Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів