Без грошей, війн та кордонів: яким бачили 2017 рік у СРСР 50 років тому

406
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

У мережі з’явився виступ радянських коміків Тарапуньки і Штепселя (Юрій Тимошенко і Юхим Березін) записане в 1967-му, в якому артисти уявляють, яким буде 2017 рік.

Відеозапис виступу 50-річної давності опублікував російський Держтелерадіофонд.

В інтермедії “Давайте уявимо, що ми перенеслися в 2017 рік…” артисти заявляли, що в майбутньому всі хвороби будуть переможені, а частини тіла будуть замінюватися на штучні: “голова на напівпровідниках, серце на транзисторах, печінка на 16 каменях, в золотому корпусі, протиударна і горілконепроникна”.

При цьому Тарапунька веде бесіду українською мовою, а Штепсель – російською.

Також артисти представляли, що в 2017 році в кранах замість води буде текти молоко або пиво, яке можна закушувати “таранькою в тюбику”, а хорошу погоду можна буде “замовити по телефону”. За їх словами, в Москві ходять гумові безрозмірні автобуси без водіїв і кондукторів, “є тільки контролери, які стежать, щоб ніхто не купив собі квиток”.

В кінці виступу артисти заявили, що в майбутньому не буде війн, грошей, кордонів держав, а слово “зброя” зникне з лексикону. При цьому Тарапунька завершив виступ словами українського поета Тараса Шевченка:

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата
А буде син, и буде мати
І будуть люде на землі.

Поділись


• не пропусти• магазин

• новини партнерів