Найкращі кліпи вересня від українських музикантів, які варті вашої уваги (відео)

254
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Українська музична індустрія не стоїть на місці. Запитів на контент багато, тому музиканти постійно тішать новинками. Радіо Максимум згадали всі відеокліпи вересня, і склали для вас невеликий список із найбільш цікавих релізів.

SINOPTIK – Standalone Syndrome

Група SINOPTIK для України – однозначно показник якості. На початку вересня хлопці представили нову пісню “Standalone Syndrome”. А разом з нею – атмосферний концертний чорно-білий кліп. Режисером кліпу став Олег Руз. Раніше він вже встиг попрацювати з Enter Shikari, Septa, Jinjer і The Dillinger Escape Plan.

Epolets – Діти моря

Кліп “Діти моря” – це анімаційна історія, розказана музикантами. Пісня стане титульною в новому альбомі, який хлопці презентують в Києві в клубі Sentrum 17 листопада.

Vagabond Specter – Running

Ще один анімаційний реліз вересня – кліп на трек Running від інді-гурту Vagabond Specter. Пісня розповідає про фальшиві цінності, у гонитві за якими люди забувають найголовніше. Анімацію для кліпу створила команда студії SKILZ animation studio.

Дрофа – LSTPD

“LSTPD” – це новий кліп від київського артиста Дрофа. Пісня “LSTPD” про те, що у кожного з нас є свій “листопад” – час, який викликає приємну ностальгію і змушує нас оцінити минуле. А оцінити в кліпі дійсно є що: аранжуванням займався Роман Черенов, він же MORPHOM, а для реалістичного антуражу використали 1,5 км гофрованої труби.

Аппекс – Відхідні дні

Цей кліп потрапив до збірки, тому що хочеться показати: українська молодь вміє робити якісну трешову музику, ловити модну хвилю і створювати атмосферу правильного андеграунду. Кліп повністю відповідає музиці, музика повністю відповідає кліпу, а разом вони – ідеально описують нашу сучасність.

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів