Найменше село Швейцарії перетворять у готель

0
492
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Населення села Корипп становить всього 16 осіб. Щоб зберегти населений пункт, місцева влада вирішила зробити на його місці готель

Село Корипп вважається найменшим в Швейцарії. Воно розташоване в кантоні Тічино. Його заснували понад 600 років тому. Корипп ніколи не було великим селом: наприклад, в XIX столітті в ньому жили 300 осіб.

Але в наш час через депопуляцію ситуація виглядає критично. У Корипп залишилося всього 16 жителів, включаючи мера. При цьому всі мешканці села є пенсіонерами. В населеному пункті немає ні магазину, ні школи.

Найменше село Швейцарії перетворять у готель - фото 194567

Щоб Корипп не зникло, влада села прийняли рішення створити тут “розкиданий готель”. Туристи будуть розміщуватися в занедбаних або покинутих будинках. Всі будівлі в селі попередньо відреставрують і приведуть в порядок. У разі необхідності будинки обладнають санвузлами і водопроводом. Зону реєстрації в новому готелі планують відкрити в місцевому барі.

За словами директора з туризму кантону Тічино Еліа Фраполлі, у села є всі шанси, щоб стати чудовим напрямком для відпочинку. Він вважає, що тут люди можуть сховатися від сучасного життя.

Це ідеальне місце для того, що ми називаємо цифровою детоксикацією, – вважає Фраполлі.

Найменше село Швейцарії перетворять у готель - фото 194566

Щоб перетворити село в готель, знадобитися як мінімум рік. Для реалізації проекту необхідно приблизно 6 мільйонів франків. З цієї суми 5 мільйонів франків підуть на будівництво готелю, ще 240 тис. – на реконструкцію старого млина, інші 900 тисяч – на ландшафтні роботи.

Джерело: Радіо Максимум

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ• магазин

• новини партнерів

Загрузка...