Звірі оживають: Київ розмалюють у стилі Марії Примаченко

350
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

В столиці створять арт-бульвар Марії Примаченко. Про це повідомили в Печерській райадміністрації м. Києва.

Проект отримає назву “Prima Maria Art Boulevard”. Він стане своєрідним музеєм під відкритим небом, в якому оселяться персонажі картин видатної української художниці Марії Примаченко, пише Inspired.

Протяжність арт-бульвару складатиме 500 м. В рамках проекту будуть створені 16 тематичних скульптурних композицій, три стилізовані тематичні арки, дві вхідні скульптурні групи, декілька мистецьких стінописів на будівлях за мотивами картин Марії Примаченко.

Автор ідеї Едуард Ахрамович зазначає: «Одна з вулиць Києва стане цілісним простором, в якому буде втілено фантастичний світ художниці. На арт-об’єкти перетворяться житлові будинки, офісні споруди, підземний перехід та практично всі елементи бульвару. Ми залучили до проекту найкращу творчу команду, кураторів та митців, які свого часу створили Пейзажну алею, Федіра Баландіна та Костянтина Скритуцького. Ми підписали меморандум з Печерською райдержадміністрацією. І сьогодні, аби реалізувати цей масштабний задум ми закликаємо меценатів долучитись до створення грандіозного арт-об’єкту. Кожен, хто зробить благодійний внесок на облаштування бульвару зможе увіковічнити своє ім’я поруч з іменем видатної художниці» .

Як просувається проект, можна слідкувати у Facebook, підписавшись на сторінку бренду PrimaMariaу. Презентацію ідеї можна побачити тут.  

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ• магазин

• новини партнерів