День авіації України 2017: найкращі українські літаки

680
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Найцікавіше про українську авіацію, пише Знай

День авіації України в 2017 році відзначається 26 серпня. Це професійне свято всіх цивільних і військових пілотів нашої країни. День авіації традиційно відзначається в останню суботу серпня, і в честь такої події ми вирішили описати кращі літаки України.

День авіації 2017: Ан-225 Мрія

Ан-225 Мрія – один з найвідоміших українських літаків, у якого є величезна кількість переваг перед іншими. Але він далеко не єдиний, яким ми можемо похвалитися. І день авіації, топ кращих літаків України буде як ніколи до речі.

День авіації: Ан-124 Руслан

Величезний український літак, який був створений для перевезення міжконтинентальних балістичних ракет. Але, крім своїх прямих обов’язків, він може виконувати перевезення військових і великої військової техніки.

День авіації: Ан-32

Цей літак був зроблений ще в часи СРСР, але досі вони використовуються в Україні. Головне його призначення – це транспорт великої військової техніки. А його головною перевагою можна назвати те, що Ан-32 може перевозити пасажирів і вантаж практичних в будь-яких погодних умовах.

День авіації: Ан-70

Оперативно-тактичний літак першого покоління. Це один з кращих літаків нашої країни. На його рахунку безліч рекордів: 15 національних і 7 світових. А головним досягненням Ан-70 вважається підйом 55 тисяч тонн вантажу на висоту більше 7 кілометрів.

День авіації: Ан-72

Транспортний літак, який зараз використовується на озброєнні Росії. А в 1983 році він поставив рекорд по максимальній висоті підйому вантажу. Йому вдалося з величезною вагою на борту злетіти аж на 13 кілометрів.

День авіації: Ан-74

Один з найкращих розробок українських механіків під час СРСР. Все ще використовується в 20 країнах світу. Цей лайнер здатний злетіти на 10 тисяч метрів з 7 тоннами на борту. Та й швидкість він розвиває не маленьку – 700 кілометрів на годину.

День авіації: Ан-140

Це один з найпопулярніших українських літаків у всьому світі. На даний момент його використовують 12 авіакомпаній у всьому світі.

Нагадаємо, що в цьому році 26 серпня ми відзначатимемо День авіації України.

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ• магазин

• новини партнерів