Опубліковано перелік документів і довідок, які треба мати для безвізових поїздок в ЄС

12049
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Для в’їзду на територію Європейського Союзу без візи громадянам України потрібно буде мати п’ять обов’язкових документів. Разом з тим, паперової тяганини стане менше, оскільки безвізовий режим передбачає чотири важливих спрощення.

Вимоги щодо документів опублікував сайт Вusinessua.

Для того, щоб перетнути кордон, українцям буде достатньо пред’явити біометричний паспорт, зворотний квиток додому, документ, підтверджуючий броню у готелі або запрошення від родичів/друзів/організації, а також медичну страховку.

Про всяк випадок необхідно мати при собі додаткові документи, які зараз потрібні для отримання візи, і підтвердження про свою платоспроможність, яку можуть попросити надати прикордонники (50 євро на добу).

Що стосується громадян, що мають закордонні паспорти старого зразка, то для них отримання шенгенської візи залишається обов’язковим.

У свою чергу, власники біометричних паспортів звільняються від необхідності подавати копії паспортів, фотографії, довідку з роботи та анкету для отримання візи.

Що потрібно українцям для виїзду в ЄС без візи:
Біометричний паспорт;
Квиток назад;
Бронь в готелі;
Запрошення;
Медстраховка.

Які документи скасували:
Копії паспортів;
Фотографії;
Довідка про працевлаштування;
Анкета для отримання візи.

Поділись

2 КОМЕНТАРІ

  1. Це довільний набір документів, бо якщо є запрошення, то крім паспорта не треба нічого. Запрошуюча сторона витрати бере на себе. Якщо їхати автомобілем-також не всі папери потрібні,. Отже в обох випадках, наприклад зворотній квиток, не потрібен. Гроші на карточці, я думаю, при поїздці будуть в кожного, хоча б 150-200 евро. І цього достатньо, що б на кордоні не було проблем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів