Скільки коштує борщ в різних країнах? (інфографіка)

4592
21.jpg
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Вартість борщу – важливий фактор комфорту для українців. Тому буде корисно дізнатися, скільки за нього доведеться заплатити в різних державах.

Видання BusinessViews порахувало вартість 3,5-літрової каструлі українського національного блюда в популярних для еміграції країнах. Для розрахунку брали середні ціни в мережі магазинів “Метро”, “Теско” і в онлайн-магазинах, рахували два варіанти: з м’ясом і без.

В Україні каструля борщу з м’ясом обійдеться в 68 гривень, без м’яса – 16 гривень (але з м’ясом смачніше).

В країні кохання – Франції – борщ однозначно дорогий

522 гривні з м’ясом і 217 без м’яса. Одного тільки буряка потрібно буде купити на 55 гривень. Французькі зарплати, звичайно, вищі за українські, але балувати себе борщем що в Парижі, що в Ліоні все одно дорого.

Британія дорожче Франції, але борщ там обійдеться дешевше

Британія – одна з найдорожчих країн ЄС. Але багато продуктів борщового набору там коштують дешевше. М’ясо британських корівок дешевше в 2 рази, ніж французьких, овочі в основному дешевше, але ось буряк вже дорожче. Добре, що в городі резиденції британських прем’єр-міністрів є грядки буряка. Якщо раптом будете в гостях у прем’єра, можна попросити приготувати улюблене блюдо.

У сусідніх Чехії, Словаччини та Польщі підготуйся викласти півтори сотні гривень за каструльку

Це, звичайно, дешевше, ніж в Західній Європі, але більше 100 гривень за апетитний і наваристий борщ реально напружують. В Україні їх можна було б витратити і на борщ, і на сало.

Хоча все це відносно. Борщ дорожче – так і зарплати більші.

Поділись

10 КОМЕНТАРІ

 1. Привяжи к зарплате..а лучше к 50 долларовой пенсии….достали своей брихнёй… на однотурового оффшорника работаешь…

  • Вишиванка та мова це не показник порядності. Людина може розмовляти російською і не бути баригою та ворюгою. Приклад в “зРаді”, з трибуни украінською..а деклараціі..

   • А де тут ідеться про вишиванки і про порядність? Чи за вашою логікою — говорити українською це якась така особлива доброчесність і супер властивість?

    Українською мають говорити всі. В Україні — це повинно бути самою звичайною річчю, щоб нікому і в голову не приходили дурниці про “показники порядності”, і про бариг і ворюг, як тільки заходиться про українську мову.

 2. Равнять надо не по стоимости кастрюли борща, а по процентному от зарплаты средней

 3. …нет автор – это Вы “загнули”! За 16$ США , в Украине , мне некуда будет – борщевой набор в мясо класть 😉 :)))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів