Вуса і борода – головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції

323
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Понад триста років тому Петро І видав знаменитий указ, згідно з яким бояри, дворяни і торгові люди повинні були «перейняти» європейський стиль життя: одягатися відповідно до західноєвропейською модою, а також збрити бороди. Історія знає безліч парадоксів: сучасні володарі розкішних вусів і борід – саме європейці. Вони з радістю демонструють своє «чоловіче достоїнство» на щорічному Чемпіонаті бороди і вусів. У цьому році в змаганні, що проходило в містечку Віттердорф ( Франція ), взяли участь більше ста бороданів.

У минулому році кращі бороди і вуса світу можна було побачити в Норвегії, тоді родзинкою заходу стала борода-скульптура багатократного переможця подібних змагань, 47-річного німецького перукаря Елмара Вайсера. На нинішньому чемпіонаті у Франції особлива увага також приділялася укладанні борід: одні крутили бороди на щипці або бігуді, інші використовували скотч і всілякі затиски, а треті і зовсім – плели коси і джгути. По-справжньому здивувати суддів Вайсер вдалося і цього року, з його бороди була створена ціла композиція у вигляді журавля в гнізді.

Як правило, учасники «доповнюють» вуса і бороду тематичними нарядами: на чемпіонаті було безліч моряків, військових, піратів і фермерів. Мабуть, запорука успіху цього щорічного чемпіонату – дружня атмосфера, яка панує серед екстравагантних учасників. Адже кожен з них пам’ятає завіт давньоримського поета Овідія: «Чоловік красивий бородою і колючою щетиною на тілі».

Вуса і борода - головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції (1)

Вуса і борода - головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції (2)

Вуса і борода - головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції (3)

Вуса і борода - головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції (4)

Вуса і борода - головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції (5)

Вуса і борода - головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції (6)

Вуса і борода - головне чоловіче достоїнство. Бородані на чемпіонаті у Франції (7)

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів