Pornhub зняв «найбрудніше порно в історії», щоб зібрати кошти на очищення океану

1489

Один з найпопулярніших порносайтів Pornhub зняв відеоролик під назвою The Dirtiest Porn Ever («Найбрудніше порно в історії»). Але насправді це не фільм для дорослих, а соціальний проект.

Що все це означає

У Pornhub таким чином вирішили привернути увагу глядачів до проблеми забруднення планети. Але у своїй манері: в головних ролях – порноактери LeoLulu, які займаються сексом на одному з найбільш забруднених пляжів світу, серед гір сміття та пластикових пляшок. Також у кадрі з’являються люди у фірмових костюмах хімзахисту з написами Pornhub, які прибирають це сміття.

Гроші від кожного перегляду відео Pornhub направлятимуть некомерційній організації Ocean Polymers, яка чистить Світовий океан від пластику та переробляє його.

«Забруднення океану стало однією з найбільш значущих глобальних проблем нашого часу, і вона тільки посилюється. Саме тому ми використовуємо нашу платформу, щоб привернути увагу до неї (проблеми) і надихнути людей на зміни. Не лише для нашого покоління, а й для майбутніх», – заявив віце-президент Pornhub Корі Прайс.

Крім того, Pornhub запустив окремий веб-сайт, де пояснює, як боротися з пластиковим забрудненням. Перші кроки може зробити кожен: купувати якомога менше пластику, відправляти на переробку всі одноразові вироби з пластика та прибирати за собою під час відпочинку і прогулянок.

До речі, це вже не перший соціальний проект порносайту. Раніше вони запустили розділ відео Beesexual, де бджоли запилюють квіти, а їх озвучують порноактери. І все для того, щоб привернути увагу до проблеми вимирання бджіл.

Поділись
• магазин

• новини партнерів