ОС HongMeng може швидко зайняти 30% ринку. Oppo, Vivo і Xiaomi думають про використання операційної системи Huawei

  108

  Китайські компанії стурбовані торговельною війною між США і Китаєм та санкціями, накладеними на Huawei.

  Індійський мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) опублікував цікаві подробиці про нову операційну систему HongMeng, яка створюється силами компанії Huawei для того, щоб замінити Android.

  Спочатку вважалося, що HongMeng буде використовуватися тільки в мобільних пристроях Huawei і Honor, проте свіжі дані вказують на те, що операційна система може з’явитися і в смартфонах інших виробників.

  За неофіційною інформацією, інші китайські компанії, стурбовані торговельною війною між США і Китаєм і санкціями, накладеними на Huawei, в даний момент розглядають можливість використання HongMeng в своїх мобільних пристроях.

  Нібито в даний момент мова йде про найбільших гравців ринку, включаючи Oppo, Vivo і Xiaomi. У разі позитивного для Huawei розвитку подій, за оцінкою інсайдера, ринкова частка HongMeng в короткі терміни може скласти 30%.

  У будь-якому випадку очікується, що Google втратить більшу частину доходу, що відіб’ється не тільки на цій компанії, але і на всій американській економіці в цілому .

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин