Все погано. Ритейлери почали скасовувати попередні замовлення на гнучкий смартфон Samsung Galaxy Fold

  242

  Samsung все ще не знає, коли почне продажі.

  У квітні компанія Samsung відклала на невизначений термін початок продаж складного смартфона Galaxy Fold з гнучким дисплеєм. Днями в мережі з’явилися чутки про можливий перезапуск в червні. Свіжі новини змушують засумніватися в швидкому початку продажів незвичайного смартфон.

  Американський ритейлер Best Buy скасував всі попередні замовлення на Galaxy Fold, які були оформлені користувачами. Раніше ми вже повідомляли, що Samsung почала пропонувати всім, хто оформив попереднє замовлення бонусні бали, щоб покупці не скасовували замовлення.

  Тепер же ініціатива щодо скасування попередніх замовлень виходить від самого магазину, що натякає про відсутність оптимістичних прогнозів про долю смартфона. За повідомленнями, покупцям, що отримали сповіщення про скасування замовлення, в якості компенсації Best Buy видає купон на 100 доларів.

  Цікаво, що пару тижнів тому глава мобільного підрозділу Samsung Дон-Джин Кох (DJ Koh) заявив, що компанія вже розібралася з дефектами Galaxy Fold. Потім корейські джерела розкрили подробиці виконаної роботи. Проте, точних термінів Samsung так і не назвала.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин