Ігрова консоль Panic Playdate отримала унікальну систему управління

  15

  Playdate – це не тільки консоль, а й 12 нових відеоігор, які будуть виходити по одній в тиждень.

  Компанія Panic, яка випустила відеогру Firewatch, зробила заяву про те, що їх наступним продуктом для індустрії розваг стане портативна ігрова консоль під назвою Playdate.

  “Вона жовта. Вона поміщається у вашій кишені. У неї гарний чорно-білий екран. Це коштує не дуже багато. Вона включає в себе нові ігри від дивовижних розробників. Плюс у неї є держак,” – саме так сказано на офіційному сайті.

  Представники Panic зв’язалися з деякими провідними гейм-дизайнерами, такими як Кейта Такахаші (Keita Takahashi), Зак Гейдж (Zach Gage), Беннет Фодді (Bennett Foddy) і Шон Інман (Shaun Inman). Їм показали Panic з пропозицією створити ігри для цієї незвичайної консолі, на що всі дизайнери відповіли згодою.

  Playdate – це не тільки консоль, а й 12 нових відеоігор, які будуть виходити по одній в тиждень. Деякі є короткими, деякі — довгими, якісь відносяться до традиційних жанрів, інші — експериментальні.

  Що стосується ручки, розташованої збоку, то вона обертається і є аналоговим контролером, який вносить в ігри новий елемент. У деяких іграх використовується виключно держак (наприклад, в Crankin’s Time Travel Adventure, вона потрібна для перемотування часу). Деякі взагалі не використовують даний контролер.

  Playdate буде коштувати 149 доларів США, в ціну входять всі 12 ігор першого сезону.

  Playdate надійде в продаж на початку 2020 року, скоро почнеться прийняття попередніх замовлень.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин