OnePlus обдурила. У OnePlus 7 Pro немає триразового оптичного зуму

  42

  Компанія OnePlus позиціює свою новинку OnePlus 7 Pro як один з кращих камерофонів наших днів, що підтверджується високою оцінкою лабораторії DxOMark.

  На момент анонсу говорилося про те, що камера смартфона отримала триразовий оптичний зум, за який відповідає 8-мегапіксельна камера з телеоб’єктивом і діафрагмою F / 2,4.

  Однак ентузіасти Reddit довели, що OnePlus насправді обдурила. Триразового оптичного зуму у цього смартфона немає. Щоб довести це, достатньо виконати наступний експеримент. В автоматичному режимі плавно відмасштабовані зображення від 1x до 3x, зробити знімок. Потім переконайтеся, що ви використовуєте телеоб’єктив і перейдіть в портретний режим. Раптово наближення стає не таким сильним.

  Точні підрахунки показали, що реальне значення оптичного зуму у цього смартфона становить 2,2095x. Крім того, в ході розслідування було з’ясовано, що OnePlus збрехала ще в одному моменті: роздільна здатність другого датчика зображення, який працює в зв’язці з телеоб’єктивом, становить не 8, а 13 Мп (Samsung S5K3M5), але в OnePlus 7 Pro він видає зображення обмеженого дозволу.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин