Прихована настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи

  1826

  Багато вже помітили, що коли купуєш собі новий комп’ютер або інший електронний пристрій на базі Windows 10, операційна система працює неймовірно швидко, миттєво виконуючи всі дії і включаючись майже моментально.

  Проте, на жаль, у міру використання електронного пристрою від його колишньої швидкості роботи не залишається і сліду, а відбувається це через те, що ОС швидко засмічується, але її можна дуже легко очистити. З якихось причин Microsoft намагається не афішувати таку інформацію.

  Насправді, в операційній системі Windows 10 присутня прихована настройка, яка підвищує швидкість роботи в цілих два рази, тобто неймовірно сильно. Її потрібно використовувати, щоб забезпечити комп’ютер, планшет, ноутбук або інший пристрій влаштуванню швидку швидкість роботи.

  Йдеться про додатки, які селяться в автозавантаженні. Через це вся ОС починає повільно завантажуватися, а після її запуску відразу ж починають роботу десятки додатків, які створюють фонових процеси і споживають багато обчислювальної потужності.

  Щоб відключити зайве ПО необхідно запустити додаток «Диспетчер завдань», ввівши його назву в рядок пошуку в меню «Пуск». Слідом за цим потрібно відкрити розділ «Автозавантаження» і подивитися, скільки додатків там знаходяться. В ідеалі таких взагалі повинні бути один-два, однак у деяких в цьому розділі присутні десятки самих різних програм.

  Деякі серед таких створюють велике навантаження на технічне оснащення, змушуючи електронний пристрій гальмувати. Всі додатки звідти слід видалити, або ж просто відключити їх. Зміни вступлять в силу після перезавантаження комп’ютера, а почне він працювати в два рази швидше, а можливо навіть більш швидко.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин